Inzerce volných pracovních míst

1. kontakt e-mailem. Životopis zašlete na: machna.andrea@melon.cz
Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC; znalost ekonomického a účetního programu výhodou; praxe v oboru vítána; řidičský průkaz sk. B výhodou; předpoklady pro týmovou spolupráci; komunikativnost a aktivitu; flexibilitu, bezúhonnost, samostatnost; výhodou je změněná pracovní schopnost - vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s maximálně 2. stupněm invalidity

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda (od 22 000 Kč)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP
- nástup možný od 1.10.2024

Pracovní náplň:
- administrativní práce
- evidence skladového hospodářství
- kontrola a vedení skladového systému
- kontroly výrobků
- ostatní administrativní práce dle požadavků

Máte-li chuť pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis. Vybrané uchazeče
budeme zvát k osobnímu pohovoru. do: 01.10.2025, mzda: 22000 - 31000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné Vhodné pro OZP: ano