Inzerce volných pracovních míst

NÁPLŇ: Co u nás budete dělat?
příjem objednávek (telefonických, e-mailových, e-shopových), zpracování objednávek v informačním systému Money S5, komunikace se zákazníky a kolegy napříč celou společností (telefonická, e-mailová,...)
POŽADAVKY: Co musíte znát, mít a umět?
vynikající komunikační schopnosti, samostatnost a odpovědnost, znalosti programu Money S3, S5 výhodou
NABÍZÍME:pracoviště v kanceláři ve Svitavách, přátelskou partu kolegů, vzdělávání, firemní akce, mobilní telefon s neomezeným tarifem, PODPORU, sami víme, že každý začátek je těžký, pracovní doba od pondělí do pátku, víkendy volné.7:00 - 15:30 a 9:30 - 18:00 / střídá se po týdnu, nástup dle domluvy, max. od 15.11.2024, Stravenky 116,20 Kč / den, mobilní telefon s neomezeným tarifem, volnočasové benefity
KONTAKT:emailem
Pro osobní jednání je nutné zaslat životopis.

pracovní poměr od: 15.11.2024, mzda: 27000 - 32000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen