Inzerce volných pracovních míst

HELP, silnice - železnice s.r.o. je stavební firmou se specializací na železniční a silniční stavby. Firma disponuje rozsáhlým a moderně vybaveným strojovým parkem.

Do naší firmy hledáme kolegu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ JUNIOR / ASISTENT STAVBYVEDOUCÍHO

Náplň práce:
- koordinace stavebních prací
- materiálové a technické zabezpečení stavby
- rozvoz drobného stavebního materiálu a nářadí
- kontrola a dodržování stavebních postupů
- vše pod dohledem zkušeného stavbyvedoucího

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou ve stavebním oboru
- praxe ve stavebnictví velkou výhodou
- ŘP skupiny B – aktivní řidič
- výpis z rejstříku trestů
- časovou flexibilitu
- komunikační a řídící schopnosti
- manuální zručnost
- samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme:
- jistotu stabilní společnosti
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou – celoroční práce
- služební osobní vozidlo
- služební PC
- služební telefon
- možnost se naučit novým věcem
- nástup možný ihned
- výše mzdy dohodou

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem pracovní poměr od: 16.09.2024, mzda: 34000

Obor činnosti: Management nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné