Memory Crystal s.r.o. přijme do pracovního týmu zaměstnance na pracovní pozici brusič skla - hladinář. Pracovní činnost bude doplňována aktuálními potřebami výrobního týmu.
Pracovní náplň:
-70 % - brusič skla - hladinář + jednoduché broušení
-30 % - dokončovací práce ve výrobě - výpomoc ve sklárně, finalizace a kompletace produktů, čištění, balení, manipulace, drobné dokončovací práce, finalizace Památečního skla - samozřejmostí je zaškolení, není nutná předchozí zkušenost
Požadujeme:
-spolehlivost a pečlivost, schopnost a ochotu pracovat v týmu
-fyzickou schopnost pro práci v brusírně, skladu a manipulaci s předměty cca 2-3 kg po celou pracovní dobu, práce je vhodnější pro muže z důvodu vyšší váhy broušených kusů
-manuální zručnost
Nabízíme:
-zajímavou a pestrou práci ve fajn kolektivu
- 13. a 14. plat, stravenky
Požadujeme zaslání životopisu na email: lukas.illek@memorycrystal.cz

pracovní poměr od: 24.06.2024, mzda: 22000 - 24000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen