Inzerce volných pracovních míst

Náplň práce:
˘ volné místo dělník/ce v pekárenské výrobě - úklid a čištění strojů, zařízení
˘ pravděpodobně tři směny/týden
˘ ranní směna (např. 9:00 - 13:00), cca 4-5 hod/směnu
˘ zaměstnanec se neúčastní výroby, pouze úklidu a čistění

Požadujeme:
˘ dobrou manuální zručnost - práce vhodnější pro ženy
˘ pracovní morálku
˘ spolehlivost
˘ výborný zdravotní stav
˘ pouze pro vážné zájemce
˘ preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:
˘ dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
˘ volné víkendy
˘ příplatek 8,- Kč/hod za odpolední směnu
˘ příplatek 35 % za práci o víkendu
˘ 5. týden dovolené po zkušební době
˘ příspěvek na penzijní připojištění
˘ příspěvek na stravování
˘ příspěvek na volnočasé aktivity
˘ firemní akce

způsob kontaktu: předem telefonicky nebo e-mailem pracovní poměr od: 26.06.2024, mzda: 10000 - 12000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen