Inzerce volných pracovních míst

Do stávajícího kolektivu přijmeme zodpovědného a spolehlivého kolegu na pozici skladníka a do myčku přepravních obalů. Na základě zaslaných životopisů budou nejvhodnější uchazeči pozvání k osobnímu pohovoru. Pracovní pozice je kombinací práce ve skladu a v myčce přepravních obalů.

Náplň práce:
" příjem surovin do skladu, výdej do výroby, evidence skladových zásob
" práce v myčce přepravních obalů (fyzicky náročná práce) - zohledněno příplatkem
" pracovní doba pondělí - pátek, 1-2 pracovní soboty v měsíci
" ranní směny
" práce vhodná pro může z důvodu manipulace s těžkými břemeny a vysoké fyzické zátěže
" zaučíme
" po zaučení možnost finančního růstu

Požadujeme:
" minimálně vyučení
" 2 roky praxe na obdobné pozici
" PRACOVNÍ MORÁLKU, ZODPOVĚDNOST
" dobrou znalost českého jazyka
" znalost práce s PC
" znalost práce se čtecím zařízením
" znalost skladové evidence
" průkaz VZV
" technickou zručnost
" výbornou fyzickou zdatnost
" výborný zdravotní stav
" komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
" ochotu učit se novým věcem
" čistý trestní rejstřík
" pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
" práci v menším kolektivu ve stabilní společnosti
" dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
" 5. týden dovolené navíc po zkušební době
" příplatek za práci v sobotu a neděli ve výši 35%
" odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec zákoníku práce
" příspěvek na penzijní připojištění po 6. odpracovaném měsíci
" příspěvek na stravování
" příspěvek na volnočasé aktivity
" firemní akce

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail nebo předem telefonicky dohodnout schůzku
pracovní poměr od: 10.09.2024, mzda: 32500 - 45000

Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen