1. Kontakt e-mailem na adresu hana.barabasova@prettl.com
Popis pozice: elektronický inženýr je zodpovědný za elektronická řešení a práci v rámci specializovaného projektového týmu. Provádí úkoly související s konkrétním vývojem projektů, vyvíjí koncepty pro inovativní produkty s ohledem na jejich proveditelnost, náklady, životnost zákazníka a zákonné požadavky. Aplikuje a zajišťuje aplikaci nejlepších PLI návrhových a procesních postupů. Spolupracuje s interními a externími zákazníky a dodavateli. V případě potřeby se účastní zákaznických a kvalitativních auditů daných produktů/projektů.

Další požadavky:
- znalost elektronického designu (praxe v oboru výhodou)
- zkušenosti s technickou prezentací zákazníkovi a každodenní komunikací se zákazníkem
- anglický jazyk (pokročilý), německý jazyk výhodou
- základní znalosti MS office
- řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na stravování (elektronická karta), příspěvek na volnočasové aktivity

Nástup možný IHNED. pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 45000 - 55000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: