Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zasílejte do 31.7.2024 na e-mail personal@ndm.cz nebo rene.cvanda@ndm.cz
Náplň práce: preventivní údržba el. instalací, pohonů, rozvoden a rozvaděčů, drobná údržba a čištění jednotlivých zařízení; zjišťování a odstraňování závad el. rozvodů a koncových prvků, výměna vadných součástí; montáž a servis elektrozařízení, zapojování el. točivých strojů; provádění period. kontroly, asistence u revizních zk., servisů a oprav; kontrola funkce a zkoušky dieselagregátu; sledování spotřeby energií a jejich optimálního využívání v rámci NDM;

Požadujeme: vyhovující lékařský posudek; vzdělání střední s maturitou, elektrotech. zaměření; platné přezkoušení dle NV č. 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/78 Sb.); zodpovědnost, spolehlivost, zkušenosti v oboru výhodou

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; možnost stravování za výhodnou cenu; benefity z FKSP; práce v centru Ostravy v příjemném a zajímavém prostředí; zvýhodněné vstupné pracovní poměr od: 01.09.2024, mzda: 28000 - 35000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné