z:7/10/2024
Hledáte stabilní práci, která vám nechá odpoledne volné? Přidejte se k našemu týmu jako skladník/skladnice pro expedici na ranní směny!
Pracovní doba:
- Pondělí až pátek 7:00 - 15:30 hod.
Co vás čeká?
- Jako skladník pro expedici budete mít klíčovou roli při zajišťování správného skladování a přípravy zboží k expedici.
Co práce na expedici obnáší?
- Přesné a efektivní skladování zboží.
- Příprava objednávek a balení zboží k expedici.
- Zajištění dodržování pracovních standardů a postupů.
Co od vás očekáváme?
- Chuť do práce, samostatnost a pečlivost.
- Zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost).
- Základní znalost práce na PC.
Nabízíme:
- Vysoké mzdové ohodnocení, fajn kolektiv, dobrá dostupnost.
Pokud vás nabídka zaujala, udělejte první krok a pošlete nám na vás kontaktní údaje. Životopis je výhodou, ale zvládneme to i bez něj.
Těšíme se na vás!
Kontakt:
Lukáš Sobieský
Tel.: +420 774 032 780
E-mail: lukas.sobiesky@elisdesign.cz
do: 07.10.2025, mzda: 28000 - 40000

Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: