Jsme česká firma s českým vývojem a českým kapitálem prodávající nejen kancelářský sortiment. Do našeho grafického týmu hledáme kreativního a spolehlivého kolegu na pozici grafik / grafička reklamních předmětů.
NÁPLŇ: návrhy reklamních předmětů pro naše zákazníky = od prvotního zadání až po finální produkt, zapojení do vývoje firemních kampaní, úzká spolupráce s obchodním a produkčním oddělením, pomoc s vývojem webových stránek
POŽADAVKY: máš rutinní znalost programového balíčku Adobe- Photoshop, Illustrator, Indesing, máš vystudovaný obor nebo máš praxi v oboru, jsi týmový hráč a máš zkušenost s prací v kolektivu, jsi flexibilní, kreativní, spolehlivý a precizní
NABÍZÍME: různorodou grafickou práci a možnost naučit se něco nového, práci ve stylové kanceláři v inspirativním prostředí, příspěvek na obědy, Multisport karta, teambuildingy a akce pro zaměstnance, přátelský kolektiv a zkušené kolegy, mobilní telefon s neomezeným tarifem, pružná pracovní doba, volnočasové benefity, multisportka
KONTAKT: emailem, telefonicky 8.00-15.00 hod
A jak u nás bude probíhat výběrové řízení?
Podíváme se na Tvůj životopis, praxi a portfolio, pozveme Tě na osobní pohovor.
Dostaneš zadání na konkrétní úkol, abychom zjistili, co v Tobě je.

pracovní poměr od: 18.06.2024, mzda: 27000 - 34000

Obor činnosti: IT nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen