Inzerce volných pracovních míst

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem prace@reprosign.cz
Náplň práce:
vedení zakázek od založení po expedici - předtisková příprava pro digitální tisk - tvorba náhledů a velmi snadných vizualizací - komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem) - jednoduché kalkulace a rozpočty zakázek - kontrola dat, případně jejich oprava

Požadujeme:
- zkušenost a praxi se zaměřením na polygrafii min. 1 rok
- zájem o polygrafii, příjemné vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu
- zkušenost v oblasti DTP (ořezové cesty, spady, kóty v náhledech, překreslování bitmapy do křivek,
převody barev...)
- Adobe - alespoň částečná znalost
- zkušenost s přípravou dat pro tiskový a řezací plotr
- český jazyk - rodilý mluvčí
- Corel Draw - rutinní znalost
Nabízíme:
- tvůrčí a zajímavou práci v týmu aktivních a kreativních lidí
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉM FIREMNÍM BYTĚ (2kk) ve Veltrusech
pracovní poměr od: 01.09.2024, mzda: 30000 - 60000

Obor činnosti: Ostatní nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední Vhodné pro OZP: ano