Inzerce volných pracovních míst

Asistent - hasič-strojní služba
Místo služebního působiště: Nymburk, Tyršova 11

Požadavky:
- státní občanství ČR,
- střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- řidičský průkaz skupiny C,
- věk minimálně 21 let,
- trestní bezúhonnost,
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost,
- zákaz členství v politických stranách a hnutích.

Hlavní náplň služební činnosti:
- provádění veškerých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,
- řízení vozidel s právem přednosti v jízdě při hasebních a záchranných pracích nebo mimořádných událostech,
- kontrola a údržba technických a věcných prostředků,
- provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy.

Nabízíme:
- zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi,
- služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů,
- směnný provoz (24hodinové služby + 2 dny volna),
- 6 týdnů dovolené,
- náhrada platu v nemoci 30 dnů,
- neustálý profesní rozvoj,
- platové zařazení ve 2. tarifní třídě, po absolvování vstupního odborného kurzu v 3. tarifní třídě (NV č. 419/2022 Sb. / př. č.2),
- rozpětí platového tarifu ve 3. tarifní třídě: od 27 900 Kč do 40 520 Kč, dle započitatelné odborné praxe,
- zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 5600 Kč,
- zvláštní příplatek za používání dýchací techniky ve výši 500 Kč,
- odměna za služební pohotovost cca ve výši 4000-5000 Kč,
- možnost osobního příplatku po zapracování.

Doklady, které uchazeč doloží:
- strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu,
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- motivační dopis
- dotazy k přijímacímu řízení nebo k náplni služební činnosti na tel.: 724 180 986 (mjr. Bc. Roman Zima).

Volné: ihned nebo dle dohody

Požadované doklady zašlete mailem na: roman.zima@hzscr.cz nebo na adresu:
HZS Středočeského kraje, územní odbor Nymburk
Tyršova 11
288 00 Nymburk

Nabízíme: 6 týdnů dovolené, náhrada platu v nemoci 30 dnů, neustálý profesní rozvoj, po 15 letech služby výsluhové náležitosti a rehabilitační péče;

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá 7:00 - 14:30 hod. pracovní poměr od: 01.01.2025, mzda: 27900 - 40520

Obor činnosti: Ostatní nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné