Inzerce volných pracovních míst

Náplň práce:
" vedení teamu účetních - pracoviště Praha a Ústí nad Labem
" zajišťování veškerých kontrolních a řídících činností v souvislosti s účetním zpracováním (náležitosti účetních dokladů, likvidace, párování plateb, účtování, kontrola tržeb, výpisy z bankovních účtů, saldo apod.)
" zodpovědnost za rozúčtování závazků a pohledávek
" spolupráce na účetních závěrkách organizace
" kontrola účetních dat z hlediska formální správnosti a vazeb předepsaných obecně závaznými, a i vnitřními předpisy organizace
" kontrola daňových dokladů, sazeb DPH a příprava podkladů pro daňová přiznání
" evidence náhrad z pojistného plnění
" spolupráce při sestavování plánu rozpočtů v rámci ÚPS a následná kontrola plnění
" spolupráce při vedení spisovny ekonomického oddělení
" spolupráce na tvorbě a upřesňování metodiky účetních postupů, spolupráce při stanovení vnitřních předpisů organizace
" koordinace finančních i dalších aktivit při zajišťování rovnováhy ve zdrojích a potřebách organizace
Požadujeme:
" znalost zákona o účetnictví a související daňové legislativy
" dokončené vysokoškolské vzdělání, případně středoškolské vzdělání s odpovídající praxí
" samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti
" odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
" znalost programu Excel a uživatelská znalost práce na PC
" trestní bezúhonnost
Výhodou:
" vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
" zkušenost s vedením pracovního týmu
" praxe v příspěvkových organizacích státu, kraje nebo obce
" orientace v ostatních souvisejících zákonech a znalost vyhlášky č. 410/2009
" řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka
Nabízíme:
" platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění (max. 12. platová třída), osobní příplatek po zkušební době
" pracovní poměr na dobu 1 roku s předpokladem následného
prodloužení až na dobu neurčitou
" pět týdnů dovolené
" tři dny indispozičního volna
" mobilní telefon s výhodným tarifem
" peněžitý příspěvek na stravování
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" zajímavou práci v přední kulturní a výzkumné instituci v prostředí kulturní památky
" volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
" pružnou pracovní dobu
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, volné vstupy na objekty NPÚ

Místo výkonu práce: Podmokelská 1/15, 400 07 Ústí nad Labem nebo Sabinova 373/5, 130 11 Praha 3 (dle možností uchazeče)
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Motivační dopis se strukturovaným životopisem a kontaktními údaji zasílejte nejpozději do 20. října 2024 na e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz, tel. +420 778 492 923.
Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti na 2. kole výběrového řízení - osobní pohovor, které se uskuteční dne 24. října 2024.

do: 31.10.2025, mzda: 27250 - 40120

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné