Inzerce volných pracovních míst

Společnost působící v oblasti autodopravy hledá šikovného a motivovaného analytika, který bude mít na starosti analýzu nákladů a výnosů společnosti.

Co bude Vaším úkolem:

Analýza a vyhodnocování nákladů a výnosů společnosti
Příprava pravidelných finančních reportů a výkazů
Spolupráce s ostatními odděleními na optimalizaci nákladů
Navrhování opatření pro zvýšení efektivity
Co od Vás očekáváme:

Pokročilá znalost práce s Microsoft Office (zejména Excel)
Výhodou bude znalost účetního softwaru
Schopnost učit se novým věcem a pracovat samostatně
Praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy
Pečlivost, analytické myšlení a orientace na detail
Co Vám nabízíme:

Nástupní plat: 30 000 Kč hrubého
Práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Těšíme se na Vaše odpovědi! EMAILEM honza@honzahorak.cz

Obor činnosti: Finance, ekonomika nabídka práce Typ: Zaměstnavatel Vzdělání: Střední

Kontakt