Inzerce volných pracovních míst

Náplň práce:
Údržba nemovitosti, drobné opravy, péče o zeleň. Vyžadujeme manuální zručnost, pracovitost a spolehlivost, zkušenost s obdobnou prací.
Běžná údržba mechanického, strojního (tepelné čerpadlo) a kancelářského vybavení.
Běžná údržba a zajištění méně závažných oprav.
Demontáž starého vybavení.
Příležitostný odvoz/dovoz materiálu a zboží.
Zajištění údržbářských prací na exteriéru i interiéru svěřených budov a prostor, včetně péče o zeleň.
Montáž nově dodaného vybavení.
Kontrola stavu vozidel, jejich čistota, technický stav, předávání vozidel.
Vyžadujeme řidičské oprávnění sk. B, manuální zručnost, spolehlivost, chuť pracovat. Zkušenost s obdobnou prací je velkou výhodou.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, flexibilní pracovní doba, 3x sick days, 20 dnů dovolené. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky v pracovních dnech od 8.00h. do 14.00h.
pracovní poměr od: 17.06.2024, mzda: 25000 - 30000

Obor činnosti: Služby nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: