Inzerce volných pracovních míst

KONTAKT - ng. Zdeněk Mlnařík, tel.: +420 770 141 557, e-mail: zdenek.mlnarik@hzscr.cz

Požadavky:

vysokoškolské vzdělání stavebního směru, výpis z rejstříku trestů, dobrá uživatelská znalost práce s PC, zejména MS Office, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, praxe na obdobné pozici, řidičské oprávnění skupiny B; orientace ve stavebních předpisech.

Pružná pracovní doba.

Uchazeč doloží životopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Náplň práce:

podílí se na přípravě a kontrole realizace stavebních akcí investičního a provozního charakteru u GŘ HZS ČR. VOLNÉ IHNED.

Platové zařazení v 12. platové třídě (NV č. 264/2022 Sb.) - platový stupeň dle odborné praxe.

Zaměstnanecké výhod ):
5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna, závodní stravování/stravenky, osobní příplatek po zapracování. do: 30.08.2025, mzda: 27250 - 40120

Obor činnosti: Finance, ekonomika nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vhodné pro OZP: ano