Inzerce volných pracovních míst

KONTAKT - tel.: +420 777 771 566

Hledáme Junior Správce Webu jako pomocníka k našemu senior vývojáři.

Náš startup, pexpats.com, se zabývá technologickým řešením relokace a oblastí daní.

Náplň práce :

Během pracovní doby budeš pomáhat našemu hlavnímu vývojáři se základními HTML úpravami a opravami našeho webu, vytvářením nových webů a doplňováním obsahu webu.

V čem by měl náš kandidát excelovat?
" Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
" Schopnost pracovat v dynamickém prostředí
" Schopnost samostatné i týmové práce
" Anglický jazyk na úrovni B1
" Základní znalost HTML

Nemusíš se bát, pokud nemáš velké zkušenosti - všechno tě rádi naučíme a získáš bohaté zkušenosti. A navíc časem získáš provize z prodeje digitálních produktů.

ZAM. VÝHODY :

" Pracovní číslo s neomezeným tarifem
" Zajímavý obor
" Dynamické prostředí
" Motivační ohodnocení
" Cenné zkušenosti
" MacBook
" 3 sick days
" MultiSport karta
" Provize

pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 19500 - 30000