NÁPLŇ PRÁCE: Koordinace týmu pracovníků a tvorba harmonogramů práce, flexibilní přesuny zaměstnanců podle potřeby během dne, sledování časových a výrobních termínů pro zajištění plynulého chodu výroby, úzká spolupráce s vedoucím výroby a údržbou při řešení provozních úkolů, manipulace s materiálem a kontrola kvality výrobků, hodnocení výkonu kolegů a návrhy na zlepšení norem.
POŽADUJEME: Praxi v řízení lidí nebo kolektivu, ideálně ve výrobním prostředí,pozitivní a komunikativní přístup – umíte motivovat a vést tým, dobrou znalost práce s PC – plánování a koordinace, flexibilitu a přizpůsobivost – schopnost rychle reagovat na změny, práce s VZV je výhodou, pokud nemáte zkušenosti, rádi vás zaučíme.
NABÍZÍME: stravenkový paušal, prémie, slevy na produkty, jednosměnný provoz
Pracovní poměr na dobu určitou.
Stabilní zaměstnání v úspěšné české výrobní společnosti.
Práci na plný úvazek s volnými víkendy, pracovní doba 06:00–14:30.
Motivační ohodnocení a možnost profesního růstu.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 45000 - 55000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední