Inzerce volných pracovních míst

Kontakt zasláním životopisu na adresu kariera@suz.cz.

Požadujeme:
- VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce - není podmínkou)
- komunikační a organizační dovednosti
- komunikativní znalost angličtiny nebo ruštiny výhodou
- multikulturní toleranci, ochotu dále se vzdělávat
- uživatelská znalost PC, řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
- monitoring potřeb a situace cizinců v regionu
- koordinace činností mezi zainteresovanými institucemi v regionu
- prevence vzniku sociálně patologických jevů
- terénní práce v rámci regionu
- zajištění poradenství pro klienty - cizince.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou (zástup za MD/RD)
- samostatnou a zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se organizaci
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti práce + osobní příplatek, potřebné materiální zabezpečení
- odborný růst a účast na firemních vzdělávacích akcích (supervize a metodická vzdělání)
- 25 dnů dovolené, 5 dnů indispoziční volno
- MultiSport karta, Jazykový bonus, FKSP (po roce v organizaci)
- příspěvek na stravování, možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů i pro členy rodiny
- nástup dle dohody. pracovní poměr od: 01.11.2024, mzda: 30000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyšší odborné