DS 2024/278273
KONTAKT: e-mail: merkovam@dpp.cz

Vaším úkolem bude:
" Výkon složitých odborných nebo složitých specializovaných prací
" Koordinace jednoduchých odborných prací a řízení prací s jednoduchou organizací práce při opravách podvozků tramvají všech typů

Co od Vás očekáváme:
" Praxe výhodou
" Obor vzdělání: strojírenství, zámečník

Nástup možný dohodou.

Zaměstnanecké výhody: " Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
" Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 600 Kč/měsíc
" Sick days - 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy/rok
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravování formou stravenek nebo stravenkového paušálu v hodnotě 140 Kč.
" Možnost výběru mezi poukázkami FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok nebo příspěvku na doplňkové spoření nebo penzijní připojištění ve výši 5 000 Kč/rok
" Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 8 000 Kč/rok
" Možnost čerpání výhod z kolektivní smlouvy
pracovní poměr od: 24.06.2024, mzda: 33000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen