Na předchozí inzerát

HLEDÁME ŠIKOVNÉ MECHANIKY, SERVISNÍ TECHNIKY KOMUNÁLNÍCH STROJŮ

Staňte se součástí našeho týmu automechaniků v nové firmě ADATEC plus s.r.o., která otevírá novou pobočku. Při výstavbě nové haly, jsme kladly důraz příjemného prostředí pro nové zaměstnance a možnost skvělého zázemí. Naše firma je na trhu přes 20 let a dříve jste nás mohli zaznamenat pod názvem Multicar Most.

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč/měsíc - dle zkušeností a pracovního nasazení

Plný úvazek
Lokalita: Most
Směny: ranní (08:00 - 16:30)
Nástup: ihned, dle dohody

Náplň práce:

Údržba a opravy komunálních strojů Multicar, Zebra, Piaggio atd., dále montáž a opravy příslušenství k vozům
Příprava vozů k prodeji
Konzultace s vedoucím servisu
Práce s diagnostikou, zvedákem, pneuservisem
Požadujeme:

Střední odborné vzdělání (vyučen) nebo praxe minimálně 3 roky
Jste technicky zaměření, manuálně zruční a ochotní učit se novým věcem
Nebojíte se pracovat samostatně, efektivně a jste pečliví
Řidičské oprávnění skupiny B,BE, C výhodou
Dobré komunikační schopnosti
Zkušenost s diagnostikou, pneuservisem a geometrií je vítána
Co Vám můžeme nabídnout:

Možnost vyzkoušet si nové čisté prostředí
Odpovídající mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe, proplácené přesčasy
20 dní dovolené + 2 dny osobního volna
Roční bonus
Odměny
Pracovní oblečení, kvalitní nářadí
Příspěvek na rozšíření řidičského oprávnění BE
Podporu nadřízeného a přátelský tým
Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a my se Vám brzy ozveme.
Rádi v našem týmu uvítáme i cizince, stačí zavolat na 773 602 068.
UCHAZEČI S DOPORUČENKOU Z ÚP: hlásit se předem tel. Vávrová Denisa, tel.: 773 602 068, životopis s sebou! pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 25000 - 50000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen