Inzerce volných pracovních míst

Kontaktní osoba Kovaříková Zuzana Ing., tel. 777 031 171 (volat Po-Pá 8:00-14:30), e-mail: kovarikova@globalrecycling.cz

Náplň práce: vedení menšího kolektivu pracovníků výroby, aktivní dohled nad jednotlivými pracovišti a plnění svěřených úkolů nadřízeným pracovníkem, administrativní zajištění evidence výroby, spolupráce při technickém zajištění výroby

Požadujeme:
-Základní znalost principů štíhlé výroby (5S)
-Znalost práce s MS Excel - denní báze
-Průkaz obsluhy VZV výhodou
-Dobré organizační schopnosti a aktivní přístup k řešení problémů
-Pečlivost a důslednosti
-Zájem učit se novým věcem a aktivně se podílet na inovacích
-Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
-Být člověkem, který neřeší věci od stolu, ale aktivně se zapojuje do jejich řešení
-Technická zdatnosti
-ŘP sk. B

Nabízíme: práce ve stabilní společnosti, příspěvek na obědy, příspěvek na dopravu
pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 38000 - 40000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední