KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM - Daniel Bartončík, tel.: +420 602 476 071, e-mail: hr@kovosrot.eu

Co Vás čeká:

" zajištění průběžného zpracování materiálu
" přejímka materiálů a jejich třídění
" komunikace s odběrateli a dodavateli
" koordinace svozů a skladů
" řízení pracovního kolektivu
" dohlížení na výsledky zadané a vykonané práce
" koordinace nakládky nákladních automobilů
" zajištění úpravy barevných kovů a přípravy k expedici
" zajištění úklidů areálu a udržování pořádku
" dohled na dodržování BOZP a stav OOPP
" související administrativa

Co od Vás požadujeme:

" vzdělání SOŠ technického zaměření( hutní , strojní)
" praxi na obdobné pozici 1 roky
" organizační schopnosti a aktivní přístup k práci
" oprávnění k řízení VZV
" výpis RT

zam. výhody :

" zaměstnání u stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou působností
" 5 týdnů dovolené
" stravenkový paušál 82 Kč/den
" příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
" smlouvu na dobu neurčitou
" a další benefity
pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 33000 - 40000

Obor činnosti: Služby nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen