Co Vás čeká

Práce v terénu v kombinaci s prací v kanceláři
Zpracování cenových nabídek s představením klientovi
Budování dlouhodobých vztahů a podpora kvalitní značky
Prodej dřevěných a plastových oken a to včetně příslušenství
Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, prozkoumávat trh
Úzká spolupráce s výrobou - příprava a předávání zakázek do výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně SŠ vzdělání - v technickém oboru výhodou
Znalost programu Klaes 7 podmínkou
Zkušenost na obdobné pozici (atypické zakázky, veřejné soutěže, zadání do výroby, cenotvorba, vyhodnocení ziskovosti apod.)
Spolehlivost
Komunikativnost, vstřícnost a příjemné vystupování
Samostatnost a schopnost organizace práce
ŘP sk. B - aktivní řidič
Aktivní znalost MS Office

Co Vám můžeme nabídnout

Podporu od vedení společnosti
Práci u zavedené stabilní firmy s tradicí
Možnost osobního a profesního růstu
Flexibilní pracovní doba
Odměny za dosažené výsledky
Práci na HPP
Férové mzdové ohodnocení
Místo výkonu práce Plzeň

V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis na emailovou adresu: prace@okna-juha.cz
pracovní poměr od: 10.09.2024, mzda: 40000 - 55000

Obor činnosti: Finance, ekonomika nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné