Hledáme nové obchodní zástupce a administrativní pracovníky! Práce je čím dál vice a my to bez nových kolegů již nezvládneme. Nové kolegy si od začátku zaškolíme, takže praxe v oboru není nutná. Dáme Vám prostor se rozvíjet a učit se od těch nejlepších.
Náplň práce:
spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, investiční společnosti atd...)
zajišťování dílčí odborné práce přidělené manažerem
práce v kanceláří či terénu
příprava podkladů pro obchodní jednání
budování dlouholetých vztahů s klienty
sjednávání úvěrových, investičních a pojistných smluv
Co u nás uplatníte?
samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
flexibilita a cílevědomost
profesionální a skvělou komunikační schopnost s klienty
zkušenosti s prodejem výhodou
min. SŠ/VŠ vzdělání
Ř. sk. B - vlastní auto výhodou
Nabízíme: nadstandartní finanční ohodnocení
pravidelné vzdělávání
zvýhodněný firemní tarif
příspěvek na telefon a notebook
multisport karta
- zázemí silné společnosti s rodinným přístupem

pracovní poměr od: 17.06.2024, mzda: 35000 - 55000

Obor činnosti: Finance, ekonomika nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné