Pracovní náplň
- Akvizice nových klientů
- Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Návrh obchodních podmínek spolupráce
- Vedení obchodní dokumentace
- Spolupráce s týmem podpory prodeje, produktovým vývojem a kalkulačním oddělením
Požadujeme
- Pracovitá, přirozeně pozitivní a vyrovnaná osobnost
- Týmový hráč
- Aktivní přístup, samostatnost a sebekázeň
- uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Power Point)
- znalost angličtiny a němčiny (není podmínkou)
- zkušenost s prodejem obalového materiálu - výhodou
Nabízíme
- Pestrou a zajímavou práci
- Pracovní poměr na dobu neurčitou (po 3měsíční zkušební době)
- Pozitivní a přátelské firemní prostředí
- Pružnou pracovní dobu
- Příležitost naučit se nové věci
A co za to?
- Fixní mzda + provizní systém odměn
- Nelimitovaná měsíční provize
- Služební automobil (včetně využívání pro osobní účely) , notebook, mobilní telefon
Hlásit se emailem. pracovní poměr od: 14.06.2024, mzda: 35000

Obor činnosti: Finance, ekonomika nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné Vhodné pro OZP: ano