Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Navrátilová Jiřina Mgr., tel. 605 569 122 (volat Po-Pá 8:00-15:00), e-mail: navratilova@remarkplast.cz, osobně Bohuslavice 123 mezi 8:00-15:00

Náplň práce: obsluha a čištění regranulačních linek, evidence dokumentů k výrobě vzorků, manipulace s materiálem

Požadujeme: zručnost, pečlivost, zkušenost s obsluhou VZV výhodou - ne podmínkou

Nabízíme: výkonnostní bonus - za dobrou práci, dobrá odměna, ráce v režimu "JEDEN TÝDEN V PRÁCI, JEDEN TÝDEN DOMA", dvanáctihodinové směny (denní/noční), stravenkový paušál v hodnotě 113 Kč, možnost profesního růstu, bezplatné získání průkazu na VZV - v rámci práce vás zaškolíme, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí, příplatky za nepřetržitý provoz, noční směny, víkendy, výplata vždy 15.den v měsíci, hlavní pracovní poměr s možným nástupem ihned, nezávazná prohlídka pracoviště, ať víte, do čeho jdete do: 30.09.2025, mzda: 32000 - 47000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: