Náplň práce:
- Podíl na výuce odborných předmětů se zaměřením na embedded systémy, mikropočítače, robotiku a IoT na Katedře informatiky (KI);
- Podíl na přípravě akreditačních materiálů.
- Příprava a garantování vlastních předmětů.
- Vedení a oponování kvalifikačních prací.
- Účast na státních závěrečných zkouškách a obhajobách kvalifikačních prací bakalářského a magisterského stupně.
- Podíl na výstupech vědecko-výzkumné činnosti KI se zaměřením na aplikovaný výzkum v oblasti embedded systémů, robotiky a IoT.
- Zapojení do výzkumu v laboratořích embedded systémů a 3D
tisku.
- Účast na grantových a projektových aktivitách KI včetně jejich přípravy.
- Podíl na propagačních aktivitách KI a fakulty.
Požadujeme:
- Dokončené magisterské/inženýrské studium na vysoké škole
technického směru, v některém z oborů: elektrotechnika, informatika / výpočetní technika, kybernetika, či příbuzném;
- Zkušenosti s výukou či školením, působení ve vědecko-výzkumných projektech výhodou;
- Základní znalost programovacích jazyků používaných v oblastech
embedded systémů, robotiky a IoT (min. Python)
- Zkušenosti s implementací vlastních algoritmů i knihoven výhodou;
- Znalost AJ slovem a písmem minimálně na úrovni B2. Znalost českého jazyka na komunikační úrovni podmínkou.
- Samostatnost a aktivní přístup (tj. ne čekat až někdo konkrétní úkol).
- Komunikační a prezentační dovednosti.
Výhodou Vám bude:
- Dokončené či zahájené Ph.D. studium obdobného zaměření,
- V případě bez Ph.D. ochota doktorské studium během prvních 2 let od nástupu zahájit;
- Trpělivost, ochota dále se vzdělávat.
- Časová flexibilita a akceptace cestování do zahraničí.
Nabízíme:
- garance evropských standardů daných Evropskou chartou pro výzkumníky, https://euraxess.ec.europa.eu/euraxess/charter-coderesearchers
- tvůrčí svoboda, podpora profesního a osobního rozvoje
- 100% pracovní úvazek, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
- flexibilní pracovní doba 8 týdnů dovolené, výkonnostní odměny dle karierního řádu fakulty.
- příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify a bankovní služby, Microsoft Office zdarma do soukromých zařízení, možnost využití univerzitní školky; jazykové a zaměstnanecké kurzy; startovací ubytování při relokaci z jiného regionu s podporou fakulty.
- V případě velmi kvalitních výsledků předchozí publikační činnosti či výsledků aplikovaného výzkumu možnost nástupního bonusu.
Písemné přihlášky (životopis a motivační dopis) posílejte elektronicky na jobs@prf.jcu.cz do 31.12. 2024. Více informací o katedře na https://www.prf.jcu.cz/cz/fakulta/katedry/katedra-informatiky . pracovní poměr od: 11.10.2024, mzda: 43000

Obor činnosti: Vzdělávání a výzkum nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: