Inzerce volných pracovních míst

Operátor/ka SMD linky - obsluha osazovacího stroje

Požadujeme:
základní znalost práce na PC
pečlivost, zručnost
komunikativnost, zodpovědnost
ochota se učit
pečlivost, dodržování pracovních postupů
práce na 3 směny
nástup co nejdříve
výhodou je vzdělání ve elektrotechnickém oboru, příp. zkušenosti z obdobné výroby

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (středně pokročilá)
Benefity: stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, bonusy/prémie, zdravotní volno/sickday, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení: elektromechanik, elektrotechnik, operátor výroby, technika, elektrotechnika a energetika, výroba, průmysl a provoz

VESLA s.r.o. je společnost se zahraničním kapitálem působící v elektrotechnickém průmyslu, která se zabývá vývojem a výrobou spotřební elektroniky. Pro svou provozovnu v Kladně, v průmyslovém areálu Poldi II - Dříň, hledáme nového kolegu na pozici operátora SMD linky.

Náplň práce (po zaučení):
zapnutí a uvedení do provozu všech technologických celků SMT výroby, hlavně podavače DPS, sítotiskového stroje, osazovacího automatu, inspekčního pracoviště, reflow pájecího zařízení a pájecí vlny
zakládání DPS do zásobníků, manipulace se zásobníky SMT linky
zakládání součástek do podavačů a jejich založení do osazovacího automatu, ruční dosazování a kontrola osazených DPS
provádění mezioperačních a výstupních kontrol v souladu s TD a dle TP

Pracovní doba:
Standardně třísměnný provoz (5 dnů v týdnu, po týdnech denní / odpolední / noční). Dle aktuální situace přechodně může dojít ke změnám na dvou- či jednosměnný provoz.

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení,
nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny pro pozice ve směnném provozu,
stravenkový paušál (ekvivalent stravenek v hodnotě 145 Kč / den),
možnost odběru dovážených obědů do firmy,
3 dny zdravotní dovolené navíc ke standardní dovolené,
příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění,
benefitní poukázky v hodnotě až 800 Kč měsíčně,
firemní parkoviště

V případě Vašeho zájmu prosíme předem o zaslání strukturovaného životopisu. do: 30.09.2025, mzda: 23000 - 39000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen Vhodné pro OZP: ano