Zájemce o práci prosíme, aby rovnou zaslali svůj životopis na e-mail annm@faerch.com
Upozorňujeme, že práce je s ohledem na dodržování hygienických limitů pro manipulaci s břemeny nevhodná pro ženy.
OPERÁTOR EXTRUDERU
Pracovní náplň:
-Obsluha drtičů pro recyklaci materiálu
-Logistická podpora pro oddělení Thermoformu
-Příprava surových materiálů pro následné zpracování
-Obsluha extruzní linky na výrobu plastové folie
-Práce ve čtyřsměnném nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny
Požadujeme:
-Základní vzdělání, SŠ nebo jiné vzdělání výhodou
-Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
-Manuální zručnost
-Oprávnění a praxe v řízení VZV výhodou
-Práce s počítačem
-Audiometrické vyšetření při vstupní pracovně-lékařské prohlídce
-Dodržování pravidel hygieny pro potravinářský průmysl (potravinářský průkaz zajistíme) pracovní poměr od: 10.09.2024, mzda: 28900

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: