Inzerce volných pracovních míst

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: péče o děti ve věku cca 1,5-3 roky, asistence dětem při stravování, oblékání a hygienických úkonech, běžný úklid a dodržení hygienických standardů, evidence docházky a další drobné administrativní úkony
POŽADAVKY: odborné vzdělání pro pečující osoby dle zákona o dětských skupinách je podmínkou (tj. kvalifikace chůvy v dětské skupině, zdravotní sestry), zletilost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, předchozí praxe v oboru nebo zkušenost práce s dětmi výhodou, spolehlivost a schopnost týmové práce, chuť pracovat s dětmi.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v příjemném nově zrekonstruovaném prostředí v centru Chrudimi, 20 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, osobní ohodnocení.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese zasláním životopisu a poté budete kontaktováni. pracovní poměr od: 01.11.2024, mzda: 22000 - 24000

Obor činnosti: Vzdělávání a výzkum nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné