NABÍZÍME POZICI: PERSONALISTA/MZDOVÁ ÚČETNÍ (M/Ž)
NÁPLŇ: zapojení do výběru zaměstnanců, řešení personálních záležitostí s pracovníky Charity, řešení krizových situací a záležitostí v oblasti BOZP, PO, zpracovávání personální (pracovní smlouvy aj.) a mzdové agendy, zpracovávání mezd, práce s účetním systémem, administrativní činnost
POŽADAVKY: min. středoškolské vzdělání (obor sociální práce, zdravotnictví, pečovatelství výhodou). Kurz vzdělání VŠ, VOŠ, SŠ - obor ekonomický, personalistiky, managementu, o umět zpracovávat mzdy a vést mzdovou agentu, profesionalitu a férovost v jednání s lidmi, pozitivní přístup k lidem, zkušenost s vedením a řízením lidí, schopnost konstruktivní otevřené komunikace, samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, vlídnost, časovou flexibilitu, loajalitu, být aktivní řidič, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, výše úvazku dle dohody, smysluplnou práci v organizaci s dlouholetou tradicí, možnost seberealizace, dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu a zaškolení, možnost podílet se na akcích pro veřejnost., kvalitní pracovní vybavení , 5 týdnů dovolené, další benefity organizace
KONTAKT: emailem
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:
Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 29.9. 2024 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "PERSONALISTA/MZDOVÁ ÚČETNÍ", nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

do: 31.10.2025, mzda: 14500 - 29000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné