První kontakt telefonicky v pracovní dny v době od 9:00-11:00 hod. a 13:00-16:00 hod. nebo e-mailem.

NÁPLŇ PRÁCE:

Běžné úkony spojené s činností personálního oddělení:
- komunikace se zaměstnanci, vedením společnosti, externími firmami a úřady,
- vyřizování související agendy,
- organizace a administrativa lékařských prohlídek zaměstnanců a školení BOZP,
- příprava podkladů pro zpracování mezd,
- spolupráce při plnění úkolů personálního oddělení.

POŽADUJEME:

- min. SŠ vzdělání s maturitou,
- dobrou znalost práce na PC (MS Office),
- výbornou znalost ČJ, znalost NJ nebo AJ výhodou,
- výborné komunikační dovednosti,
- schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost,
- znalost legislativy v oblasti personalistiky výhodou,
- praxe na obdobné pozici výhodou.

NABÍZÍME:

- HPP na dobu neurčitou - zatím částečný úvazek 30 hod. týdně s možností rozšíření,
- stravenky ve výši Kč 194,-/den,
- příspěvek na dojíždění Kč 1 500,-/měsíc (vzdálenost nad 20 km),
- služební notebook a mobilní telefon,
- týmovou spolupráci a podporu zkušenějších kolegů,
- kafeterie zdarma, firemní akce, dárkové balíčky apod.
pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 25000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné Vhodné pro OZP: ano