Pracovní poměr na dobu určitou, dvousměnný provoz - ranní a odpolední směny (pracovní doba 8 hod. ve všední dny, svátky a víkendy volné), plný nebo zkrácený pracovní úvazek (v případě zkráceného úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně).
Pozice jsou vhodné především pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Náplň práce: úklid kanceláří, zázemí zaměstnanců a úklid výrobní haly v Náchodě.

Požadavky: dobré komunikační schopnosti a pečlivost, přiměřený fyzický stav, praxe.

Zaměstnavatel nabízí: hrubou mzdu 19.000 - 20.000 Kč měsíčně včetně příplatků; náborový bonus až 3.000 Kč - 8.000 Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5.000 Kč po odpracovaném roce; osobní ohodnocení až 3.000 Kč měsíčně; výkonnostní odměny a prémie; příjemný kolektiv i vedoucí; dobré zázemí; domluvu na plánu směn úklidu objektu.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte pana oblastního Boušku, na telefonu +420 734 363 619 (ve všední dny od 08:00 hod. do 14:00 hod.), nebo pište na e-mail: nabor@bpsa.cz do: 15.10.2025, mzda: 19000 - 20000

Obor činnosti: Služby nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vhodné pro OZP: ano