Inzerce volných pracovních míst

TŘ z:26/9/2024
Náplň práce:
- Obsluha plnící linky - zajištění plynulého chodu výroby
- Doplňování produktů (salátu, pomazánek), kelímků, víček do plnící linky
- Vedení evidence výrobků (zapisovaní šarží, práce s el. čtečkou)
- Vedení ostatních pracovníků na lince, kteří odebírají a kontrolují hotové výrobky
- Komunikace se skladníky (zajištění obalů, etiket), s manipulanty (odvoz hotových výrobků).
Požadavky:
- Základní znalost práce na PC, uvítáme zkušenosti s elektronickou čtečkou
- Pečlivost a důslednost při evidenci, organizační schopnosti
- Ochota pracovat v klimatizovaném prostředí cca 12°C.
Nabízíme:
- Osobní ohodnocení po zaučení
- 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Slevy na firemní produkty.
Kontakt emailem.
pracovní poměr od: 26.09.2024, mzda: 27000 - 30000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen