Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.

Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
- chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování

Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti s více jak 30letou tradicí na trhu
- důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu
- časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
- motivační ohodnocení v závislosti na tržbě
- příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
- naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
- odměny za jubilea

Kontakt: telefonicky po - pá, 8 - 16 hodin nebo e-mailem
Marčíková Růžena, tel.: 606 023 588, e-mail: marcikova@rabbit.cz pracovní poměr od: 09.09.2024, mzda: 24000 - 29000

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen