Náplň práce:
- prodej zboží a komunikace se zákazníky
- objednávání a příjem zboží
- odpovědnost za skladové zásoby prodejny a pokladní hotovost
- spolupráce s jídelnou zdravé výživy

Požadavky:
- zkušenost práce v obchodě a znalost problematiky zdravé výživy a bylin výhodou
- zájem o oblast zdravé výživy a aktivní přístup k práci
- příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
- ochota k profesnímu rozvoji

Nabízíme:
- Stabilní pracovní místo v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
- Zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- Místo výkonu práce Zdravá výživa U Tří vegetariánů v Ústí nad Orlicí
- Práce pondělí - pátek s flexibilním rozvržením
- Výkonnostní odměny z obratu
- Podnikové stravování, zvýhodněný nákup výrobků
- 5 týdnů dovolené
- Možnost řešení ubytování

Kontakt: telefonicky 9 - 16 nebo e-mailem
Valterová Markéta, tel.: 720 962 632, e-mail: marketa.valterova@mediate.cz pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 24000 - 28000

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen