Inzerce volných pracovních míst

Náplň práce:
- programování jednočipových procesorů v jazyce C/C++
- testování SW a tvorba dokumentace
- implementace komunikačních technologií do FW měřících přístrojů

Požadavky:
- vysoká škola, případně vyšší odborná škola technického směru (elektro)
- znalost architektury ARM procesorů
- znalost komunikačních technologií (GPRS, LTE, NB IoT)
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativnost a zodpovědnost
- zájem o práci v oboru komunikační techniky vítán

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v dynamické polečnosti
- pružnou pracovní dobu
- přátelské pracovní prostředí a osobní přístup
- práci na zajímavých projektech ve zkušeném týmu vývojářů
- možnost dalšího profesního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
Plat: dle praxe a schopností
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky. pracovní poměr od: 09.09.2024, mzda: 30000

Obor činnosti: IT nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyšší odborné