Máte zájem o kariéru v oblasti automatizace a programování? Hledáme šikovného programátora PLC systémů, který se chce stát součástí našeho dynamického týmu!
Jsme ryze česká firma s více než třicetiletou historií, zaměřující se na konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů pro automobilový, elektrotechnický a spotřebitelský průmysl. Přijmeme pracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici:

PROGRAMÁTOR(KA) PLC SYSTÉMŮ
Pracovní náplň:
" Programování průmyslových řídicích systémů a uvádění komplexních automatizačních zařízení do provozu
" Parametrizace robotických systémů, systémů strojového vidění a dalších implementovaných technologií
" Vytváření projektových návrhů a jejich realizace ve spolupráci s konstrukčním týmem
Požadavky:
" SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku nebo automatizační techniku
" Znalost programování PLC nebo zkušenosti s programováním ve vyšších programovacích jazycích (Python, C#, C++, atd.)
" Orientace v projektové dokumentaci
" Znalost elektro, instrumentace, bezpečnostních prvků a průmyslové komunikace je výhodou, nikoli podmínkou
" Schopnost pracovat v týmu i samostatně
" Alespoň základní znalost němčiny (NJ) nebo angličtiny (AJ)
" Řidičský průkaz skupiny B
" Chuť dále se vzdělávat
Nabídka:
" Nástupní plat: 42- 60 000 Kč brutto
" Platový postup
" Příspěvek na stravné
" Vánoční bonusy a odměny dle hospodářských výsledků firmy
" Možnost individuálního příspěvku na dopravu
" Možnost příspěvku na penzijní pojištění po odpracovaném roce
" 5 týdnů dovolené
" Možnost startovacího ubytování v ubytovacím zařízení firmy
" Jednosměnný provoz

První kontakt: Kalibová Veronika, tel.: 382 206 033, e-mail: info@alfak.cz
pracovní poměr od: 08.09.2024, mzda: 42000 - 60000

Obor činnosti: IT nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné