Náplň práce:
o Zpracovávání technické a projektové dokumentace
o Vedení a realizace projektů
o Vývoj nových technických řešení na míru zákazníkům
o Spolupráce s výrobou a dohled nad správnou realizací daných zakázek
o Komunikace se zákazníky po technické stránce

Požadavky na uchazeče:
o SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo stavebního směru
o Min. 5 let praxe jako strojní konstruktér / technolog / projektant
o Technické myšlení a orientace v oblasti strojírenství
o Samostatnost, časová flexibilita, zodpovědný přístup k práci a ochota cestovat
o aktivní AJ výhodou

Platové podmínky:
o Hrubá měsíční mzda 45.000,- - 55.000,- Kč
Nabízíme:
o zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
o jednosměnný provoz
o týden dovolené navíc
o dotované podnikové stravování, cena oběda 42,- Kč
o roční odměny
o mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
o příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
o zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
o služby firemního pneuservisu

pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 45000 - 55000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné Vhodné pro OZP: ano