V případě zájmu nás kontaktujte emailem na: ekonomie@adtech.cz, zašlete strukturovaný životopis.

Vhodné i pro absolventy.

Požadované vzdělání:
- střední odborné s výučním listem nebo
- úplné středí odborné s maturitou (bez vyučení).

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- vypracování výkresové dokumentace při zakázkové výrobě vysoce přesných polotovarů vyráběných z plechů v různém stupni finalizace na základě podkladů zákazníka
- úprava a optimalizace parametrů a nastavovacích plánů výrobních strojů a zařízení.
- optimalizace rozložení výrobků na strojích a zařízeních
- spolupráce s obsluhou výrobních strojů a zařízení při zpracování zakázky
- jednání se zákazníkem v celém průběhu plnění zakázky
- zajištění nezbytných souvisejících administrativních činností.

Požadujeme:
- vzdělání technického směru - ukončené středoškolské vzdělání
- znalost CAD programů výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- znalost technické dokumentace podmínkou
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- příjemné vystupování, komunikativní schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a pečlivost.

Nabízíme:
- po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- letní a zimní celozávodní dovolená
- jednorázový příspěvek na dítě
- firemní akce (vánoční večírek apod.)
- příjemná atmosféru rodinné firmy vážící si svých zaměstnanců
- místo výkonu: IP VERNE, Klášterec nad Ohří
- stravenky
- 13. plat až do výše 100% průměrné měsíční mzdy v závislosti na výsledcích
- po zapracování příspěvek na důchodové připojištění a životní pojištění.
pracovní poměr od: 10.09.2024, mzda: 45000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen