-první kontakt se zaměstnavatelem:Bc.Lenka Hřídelová,lhridelova@1scv.cz ,
-pracovní smlouva na 1 rok, následně po úspěšném zapracování možná změna na dobu neurčitou
-benefity: čtvrtletní prémie,, pololetné odměny (dle splnění plánu), příspěvek na stravenky, 6 týdnů dovolené, příspěvek na životní/penzijní připojištění, široký výběr příspěvků ze sociálních nákladů, vzdělávací kurzy, zaměstnanecké slevy
-pracovní náplň: provádí montážní, stavebně-montážní, provozní, údržbářské a opravárenské práce na vodovodní a kanalizační síti, provádí potřebné odečty a výměny vodoměrů, samostatně ovládá příslušné armatury a jiná technická zařízení, v případě odstraňování závad na provozované síti zajišťuje provizorní zásobování pitnou vosou a další
-nabízíme: zázemí a stabilitu silné národní společnosti, valorizované mzdové ohodnocení, mimořádné odměny při nadstandartním plnění pracovní povinnosti,, nadstandartní výhody pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky, možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání
požadujeme: výuční list nebo SŠ-výuční list instalatér výhodou, kurz svařování plastů výhodou, znalost dalších prací v údržbě výhodou, řidičský průkaz skupiny B
-pokud Vás nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis na email:lhridelova@1scv.cz
pracovní poměr od: 01.11.2024, mzda: 24000

Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen