Inzerce volných pracovních míst

VHS Benešov hledá zájemce na HPP pozici "Provozní technik elektro - slaboproud"
Náplň práce: Programování a údržba telemetrických jednotek pro měření a regulaci vodárenských a čistírenských zařízení, obsluha systémů pro správu výstupních dat z MaR, komunikace a spolupráce s externími partnery - přípravy projektové dokumentace, spolupráce s provozními středisky VHS, dispečerská pohotovost.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ elektrotechnické - zaměření na slaboproudé systémy nebo informační technologie, platné nařízení vlády č. 194/2022 Sb., řidičský průkaz skupiny B, práce s PC - znalost MS Office, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, schopnost teamové spolupráce, znalosti a zkušenosti problematiky zařízení/systémů MaR výhodou, vhodné pro absolventy SŠ/VŠ.
Pracovní doba Po až Pá 7:00-15:30.

Jistota stabilního zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 130,- Kč, zdravotní balíčky z lékárny, kolekce na Vánoce / vánoční večírek, teambuildingové akce, roční bonusy, příspěvek na životní pojištění 700,- Kč/měsíčně, dobrý kolektiv

pracovní poměr od: 08.10.2024, mzda: 40000 - 43000

Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední