Inzerce volných pracovních míst

1. kontakt e-mailem na adresu denisa.malinova@vitkovice.cz
Požadavky: vhodné i pro absolventy, praxe výhodou; manuální zručnost; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); aktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost

Pracovní náplň:
- zámečnické práce
- stěhovací a údržbářské práce
- údržba a opravy strojů, svěřeného majetku
- drobné stavební úpravy

Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- zkrácená pracovní doba bez snížení mzdy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na životní pojištění
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- výplatu ve stanoveném výplatním termínu
- poskytování osobních ochranných pracovních pomůcek

VÍTKOVICE, a.s. si cení kvalifikovaných a zodpovědných zaměstnanců.
Umožňuje jim další vzdělávání a podporuje jejich osobní a kariérní rozvoj.

do: 30.06.2025, mzda: 25000 - 30000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen