Pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz - ranní směna, pracovní úvazek na 6/8 hodin denně (dle domluvy). Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda 21.800 Kč/plný úvazek.
Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením a absolventy/absolventky.

Náplň práce: zajištění provozu recepce (tel. hovory, péče o návštěvníky, administrativní činnost, prodej), vyřizování příchozí a odchozí pošty, objednávky a výdej režijního materiálu, správa jednacích místností (doplnění a zajištění občerstvení), zajištění chodu výdejního místa Zásilkovna (příjem a výdej zásilek), zajištění provozu výdejního místa SCUK, podpora marketingu (pomoc při pořádání akcí, přípravě dárků a reklamních předmětů), administrativní podpora managementu a obchodních zástupců, rezervace firemních automobilů, evidence skladových zásob, údržba kávovarů…

Požadavky: zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup k zákazníkům.

Zaměstnavatel nabízí: po zapracování možnost osobního ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, čistou práci, fyzicky nenáročnou práci bez nutnosti stání, práci v přátelském kolektivu, obědy za zvýhodněnou cenu 35 Kč, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@emedis.cz (pro zaslání životopisu). pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 21800 - 21800

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vhodné pro OZP: ano