První kontakt telefonicky, e-mailem.

Náplň práce:
- Operativní nákup drobného a režijního materiálu
- Vystavování objednávek v programu Money S3
- Příjem a výdej materiálu ve skladu a v programu Money S3
- Příprava dokumentační podpory (certifikáty, tech. listy, aj.) k jednotlivým projektům
- Zajištění řádné evidence ručního nářadí a řešení jejich oprav
- Řešení přidělených reklamací
- Základní administrativní úkony

Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Praxe s řízením VZV
- Znalost práce na PC (outlook, word, excel)
- Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
- Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- Zázemí prosperující společnosti expandující na evropský trh
- Nástupní mzda 32 000 - 35 000,- Kč HM měsíčně
- Práce na HPP
- Nástup možný ihned
- Místo pracoviště: Lipová-lázně 764, okr. Jeseník
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
do: 31.10.2025, mzda: 32000 - 35000

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné