Inzerce volných pracovních míst

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Tajemník Městského úřadu v Klášterci nad Ohří (dále jen tajemník MěÚ) v souladu s § 7 odst. 1 písm. b) bodu 4. zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen "zákon"), vyhlašuje výběrové řízení na vznik pracovního poměru na dobu neurčitou úředníka zařazeného v pověřeném obecním úřadě.

Platová třída: 9 (dle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění), tj. základní platový tarif při zkráceném pracovním úvazku 50 %: od 12.050 Kč - 15.910 Kč měsíčně dle započitatelné praxe + osobní příplatek a další benefity
Pracovní poměr na dobu: neurčitou
Předpokládaný nástup: 12/2024

Náplň práce:
- odpovědnost za správu a údržbu města v oblastech veřejné zeleně, veřejného osvětlení (vč. vánoční výzdoby) a vodního hospodářství, ochrana přírody a krajiny,
- zajištění přípravy, realizace a kontroly činností ve svěřených oblastech, jednání s dodavateli,
- zajištění komunikace s občany, příjem, vyhodnocování a zpracovávání podnětů a zajištění odpovědí na tyto podněty,
- příprava podkladů a návrhů pro rozhodování orgánů samosprávy (rady a zastupitelstva města),
- plánování a realizace nových projektů, spolupráce s ostatními odbory,
- úzká spolupráce v rámci menšího týmu.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka
Úředníkem se může stát fyzická osob, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, který je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt,
- dosáhla věku 18 let,
- je způsobilá k právním úkonům,
- je bezúhonná dle § 4 odst. 2 zákona,
- ovládá jednací jazyk a
- má minimálně vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Další požadavky:
- povědomí o principech fungování státní správy a samosprávy,
- zvláštní odborná způsobilost v oblasti ochrany a přírody velmi velkou výhodou,
- zkušenosti se správou a údržbou města v oblasti veřejné zeleně nebo veřejného osvětlení velkou výhodou,
- zkušenosti se správou a údržbu města v oblasti vodního hospodářství výhodou,
- samostatnost, proaktivní přístup,
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou.

Podání přihlášky:
Písemnou přihlášku, včetně příloh, je nutno doručit v zalepené obálce označené heslem "VŘ Referent/ka OMH - neotvírat" nejpozději do 10. 10. 2024 (včetně) do 10:00 hodin na podatelnu Městského úřadu Klášterce nad Ohří na adrese: Městský úřad Klášterec nad Ohří, nám. Dr. Eduarda Beneše 85, 431 51 Klášterec nad Ohří.
V případě dotazů je možno se obrátit na Ing. Libora Kocába, tajemníka městského úřadu, tel. 474 359 645, e-mail: libor.kocab@muklasterec.cz

Náležitosti přihlášky:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
- kontaktní spojení na uchazeče,
- datum a podpis uchazeče.

Přílohy přihlášky
Povinné:
- průvodní motivační dopis (max. 1 strany A4),
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením.
Nepovinné:
- kopie dokladů, které osvědčují další znalosti.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu a stejně tak si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů. Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly.
pracovní poměr od: 01.12.2024, mzda: 12050 - 15910

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné