Kontakt: Čermohouz Jan, tel.: 604 955 056, e-mail: jcernohouz@ksb.cz
Náplň práce:
- vedení komplexní účetní agendy svěřených klientů včetně komunikace s nimi
- řešení ad-hoc účetně-ekonomických záležitostí klientů
- sestavování účetních závěrek
- příprava podkladů pro plnění daňových povinností (DPH, daň z příjmů)
- příprava pravidelných a ad-hoc reportů
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření (není podmínkou)
- znalost problematiky podvojného účetnictví
- uživatelskou znalost práce s MS Office
- znalost účetních programů Helios či Premier výhodou
- dobré analytické a logické myšlení
- alespoň základní znalost AJ
- pečlivost, komunikativnost a klientský přístup
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- chuť učit se novým věcem
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zázemí stabilní a renomované společnosti, která podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
- odpovídající finanční ohodnocení
- moderní a příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- pracoviště v Karlových Varech
- pružná pracovní doba, možnost pracovat i z domova
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- zaměstnanecké benefity (dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, plně hrazená multisport karta
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, Multisport karta, možnost občasné práce z domova
pracovní poměr od: 01.10.2024, mzda: 30000 - 38000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné