Inzerce volných pracovních míst

Nutnost podat přihlášku do výběrového řízení. Výběrové řízení je vyvěšeno na úřední desce městské části Brno-střed (www.brno-stred.cz).

Osobní příplatek po zkušební době. Jeho výše se odvíjí od výsledků odvedené práce a rozsahu zapracování.

NÁPLŇ PRÁCE:
" Podílí se na zajištění a realizaci vánočních trhů na Zelném trhu.
" Realizace kulturních akcí na nám. Svobody a následný dohled nad jejich průběhem.
" Příprava a kontrola lehátkových relax zón v centru města Brna.
" Komunikace s prodejci.
" Příprava smluvní dokumentace a administrativa s tím spojená. Kontrola plnění z uzavřených smluv.

POŽADAVKY:
" minimálně úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou,
" praxe ve veřejné správě výhodou,
" velmi dobrá schopnost jednat s lidmi,
" ochota učit se novým věcem,
" schopnost pracovat v týmu,
" dobrá psychická odolnost,
" samostatnost, spolehlivost, flexibilita,
" dobrá znalost práce na PC.
NABÍZÍME:
" možnost trvalého vzdělávání - podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy),
" výbornou dostupnost - pracoviště v centru Brna,
" 5 týdnů dovolené,
" 4 dny indispozičního volna (sick days),
" zvýhodněné vstupné na koupaliště Kraví hora, do Divadla Polárka a letního kina,
" příspěvek na stravování - stravenkový paušál,
" příspěvek na penzijní připojištění,
" a další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na rekreaci - benefitní karta, příspěvek na rekreaci dítěte, odměna při životním výročí, odměna při pracovním výročí),
" jazykové kurzy angličtiny zdarma.
pracovní poměr od: 15.07.2024, mzda: 23390 - 34370

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné