Náplň práce:
* seřizování linky dokončující zpracování tiskovin
* odstraňování závad
* pravidelná údržba stroje
Požadujeme:
* technické vzdělání
* manuálně zručný s technickým cítěním
* praxe seřizovače výhodou
* schopnost vést tým
* spolehlivost, ochota učit se nové technologii, časová flexibilita
* ochotu pracovat na 12hod. směnách
Nabízíme:
* nástup možný DLE DOMLUVY
* práce na HPP na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
* stravenky v hodnotě 220 Kč / směna
* náborový bonus 20.000 Kč
* příspěvek na volný čas 500 Kč / měsíčně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* odměny za životní a pracovní jubilea
* v průměru 15,5 dne dovolené za rok
* možnost zvýhodněného telefonního tarifu
* nepřetržitý provoz (12-hod.směny)
* zázemí stabilní společnosti (výplata vždy do 12. dne v následujícím měsíci)
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

Kontakt: e-mailem
do: 30.09.2025, mzda: 26600 - 34250

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen